Alışveriş sepetiniz boş!

Teslimat Bilgileri

Teslimat Nasıl Yapılır?


1. Perukliz.com tüm siparişlerinizi yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. 

2. Perukliz.com'da sadece stokta bulunan ürünleri görebilirsiniz, stoku o anda biten ürünler için anında müşteriye geri dönerek bilgi verilmektedir.

3. Ödemesi onaylanan ürünlerin teslimatı, Türkiye içinde anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo, Ptt Kargo ile yapılmaktadır. Sitemizden henüz Kıbrıs Hariç yurtdışına sevkiyatımız yoktur. Ancak özel istekleriniz doğrultusunda bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz. İmkan dahilinde ise, gerekli organizasyonu yapabiliriz.

4. Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasına müteakiben, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise havale ödeme bilgilerinin sisteme tanıtılmasına müteakiben kesinleşmiş olup, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Kargo şirketi de, gönderiyi aldıktan sonra ürünün gideceği yere göre, 1 ila 3 gün içerisinde teslimatı gerçekleştirir. Ürünün 3 iş günü içerisinde tedarik edilmesi konusunda herhangi bir sıkıntı varsa, müşteriye dönülüp tedarik zamanı konusunda bilgi verilir. Müşteri, ödemesinin iade edilmesini isteyebilir ya da ürünün tedarik edilmesi için bekleyebilir.

5. Ürünlerinizin size verilen bu teslimat süreleri içinde adresinize ulaşmaması durumunda 0 541 360 07 53 - 0 544 943 63 62 numaralı telefonlardan şirketimizi aramanızı veya destek@perukliz.com adresine mail atmanızı önemle hatırlatırız.

6. Teslimat sırasında zarar gördüğünü veya ıslandığını düşündüğünüz ürünleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açarak kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firması yetkilisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız!

CR2 HTML Module